Biuro reklamy TVP

Pomóż nam pomagać. Przekaż swój 1% dla Agnieszki.

img

Szanowni Państwo,

Siostra naszej koleżanki z Biura Reklamy- Agnieszka (23 lata) tuż przed Świętami Bożego Narodzenia uległa poważnemu wypadkowi. Wracając z pracy, na przejściu dla pieszych, została potrącona przez samochód. Obrażenia, których doznała, były tragiczne. Miały charakter urazu czaszkowo-mózgowego. Doznała również skomplikowanego złamania lewej nogi oraz szeregu złamać kości twarzy. Operacja neurochirurgiczna, przeprowadzona w nocy 12/13 grudnia 2014 była operacją ratującą życie. Usunięto krwiaki, założono dreny odbarczające mózg i przeniesiono Agnieszkę w stanie krytycznym na OIOM. Od dnia operacji neurochirurgicznej Agnieszka pozostaje w śpiączce. Dopiero od czterech dni oddycha samodzielnie. Nadal jest nieprzytomna, jednakże lekarze twierdzą, ze tylko intensywna rehabilitacja, prowadzona wielotorowo, da Agnieszce szansę na wybudzenie.

Niestety NFZ nie finansuje wybudzania ze śpiączki osób, które skończyły 18 lat, rodzina sama musi zawalczyć o jej powrót do zdrowia. Dlatego zwracamy się z prośbą - przekaż 1% podatku na konto Agnieszki:

KRS Fundacji Sedeka :0000338389 Dane obdarowanego : 10501 – Grupa OPP – Holka Agnieszka

Lub darowiznę w formie wpłaty na konto:

Fundacja Sedeka,00-131 Warszawa,ul. Grzybowska 4 lok.211 Nr konta: 35 1030 1508 0000 0008 1669 1036 Tytuł wpłaty: Grupa OPP – Agnieszka Holka

Agnieszka ma dopiero 23 lata. Przed wypadkiem była piękną dziewczyną, pełną marzeń i talentów. Pisała powieści, śpiewała, grała na gitarze. Ciężko pracowała przez 3 lata w Londynie, pracując i studiując kierunek "Media, PR i reklamę". Półtora miesiąca przed wypadkiem podjęła swoją pierwsza poważną prace w branży mediowej.

Wspólnie możemy pomóc przekazując swój 1 %.

Z góry dziękuję za Państwa pomoc.

Dyrektor Biura Reklamy TVP Marcin Gudowicz