Biuro reklamy TVP

Cennik - Luty

Szanowni Państwo

rozpoczęliśmy sprzedaż czasu antenowego na luty 2018 w TVP1 i TVP2.
Sprzedaż czasu antenowego wg cennika będziemy prowadzili  do środy 24 stycznia, do godz.18:00.
Zamówienia na pakiety KZP będziemy przyjmowali do piątku 19 stycznia 2018 do godz.18:00. Oferty przysłane po tym terminie będą rozpatrywane w drugiej kolejności.

Luty w TVP to przede wszystkim wielkie imprezy sportowe – Zimowe Igrzyska Olimpijskie Pjongczang 2018 oraz mecze Ligi Mistrzów (14 i 21 lutego).

Ważne informacje związane z ZIO Pjongczang 2018:

- dopłaty do pozycji w blokach reklamowych przy skokach narciarskich są zgodne z zasadami na 2018 i nie podlegają negocjacji. W przypadku dużego zainteresowania zakupem  tych pozycji Biuro Reklamy zastrzega sobie możliwość ogłoszenia ich sprzedaży w drodze licytacji.

- Biuro Reklamy nie gwarantuje emisji bloków reklamowych przy konkretnych dyscyplinach - plan transmisji poszczególnych dyscyplin oraz startów Polaków mogą ulec zmianie

- w dniach 1-28 lutego 2018 obowiązuje tzw.blackout, w trakcie którego sportowcy, a także szkoleniowcy/działacze akredytowani przy Igrzyskach, nie mogą uczestniczyć w kampaniach reklamowych prowadzonych we wszystkich kanałach komunikacji. Wyjątkiem są kampanie realizowane przez sponsorów MKOL, gdzie takich ograniczeń nie ma. TVP jako oficjalny nadawca jest zobligowany przez MKOL do odmowy emisji spotów i billboardów reklamowych, które naruszyłyby te postanowienia

Zapraszamy do zapoznania się z planem transmisji (link).
  • xls Plik do pobrania